DR. KENAN COŞKUN

HASTA DENEYİMLERİ

"Hastanızın sağlığıyla bu kadar yakından ilgilendiğiniz için size teşekkür ediyorum. Benim yüzümde uyuşmalar oluyordu diş doktorlarını bir bir gezdim. En son Okmeydanı diş hastanesine gittim. Beyin cerrahı ya da nöroloji doktoruna gitmemi tavsiye ettiler. Kenan Bey’den randevu aldım. MR çektirmemi istedi. MR sonucunda hocam bana “Başında 2-2,5 santim tümör var.” dediğinde şok oldum, donup kalmıştım.

Sonra hocam önerdiği tedaviye başladık. Sadece tümör değil başımda HIDROSEFALİ rahatsızlığı da vardı. Beyin damarlarım genişleyip su topluyordu. Şu an iki rahatsızlığım için de tedavilerim devam ediyor. İlk şoku atlattım, Çünkü emin ellerdeyim. Hocamın beni bu rahatsızlıklardan kurtulmam için elinden gelenin fazlasını yapacağını biliyorum. Çünkü hocam daha önce de annemin anverizma operasyonunu gerçekleştirmişti. Hocamın nasıl bir doktor olduğunu biliyorum.

Ayrıca doktorluğu kadar insanlığı da bambaşkaymış. Kenan Bey hastasına her şeyden önce iyi niyetli yaklaşımıyla moral veriyor. Kibir yok, ben doktorum mesafesi yok. Sanki yıllardır tanıdığımız biri gibi. Örnek vermem gerekirse benim çalıştığım yerde çok sevdiğim Hilmi Amca gibi.

Bu gün annem yaşıyorsa önce Allah’ım, sonra Kenan Coşkun’un sayesindedir. Ben başımdaki rahatsızlıklardan korkmuyorum. Yarın ameliyat olursam önce Allah’ıma sonra Kenan Hocama emanetim.

Kenan Hocam size çok çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. İyi niyetinize güler yüzünüze defalarca minnettarım. Maddi manevi halden anladığınız için ayrıca teşekkür ederim."

- Mine Yazıcı Beyin Tümörü"Kenan Coşkun ile yola çıkış hikayem yaklaşık 10 sene önceye dayanmakta. Bu yolda gerek engin bilgi ve deneyimi ile, gerekse pozitif yaklaşımı ile girmiş olduğum sürecin en olumlu şekilde geçirmemi sağlamıştır. Sağlık ile ilgili girilen yol ne olursa olsun burada dikkat etmeniz gereken nokta sizi yönlendirecek olan doğru hekimi bulmaktır. Bu anlamda Kenan Coşkun’ un doğru bir adres olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim."

- Hülya Kobar Bel Fıtığı"3 ay önce belimin ağrıması sonucu Kenan Bey’e muayene oldum. MR sonucuma göre omuriliğimde bir tümör olduğu ortaya çıktı. İlgisi ve tavsiyeleriyle ameliyata hazırlık sürecini çok rahat tamamladım. Ameliyatım sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve ameliyat sonrasında da beni ilgiyle takip etti. Hala takip ve ilgisi devam etmekte. Ona sonsuz teşekkürlerimi borçluyum."

- Alperen YILDIZ Tümör Tedavisi"İçimden gelen bir şey paylaşmak istedim.. artık sonrasında siz karar verin resmini paylaştığım kişi benim (14 yıl önce başlayan rahatsızlığımın) beyin cerrahı doktorum abim ,babam herşeyim ona nakadar minnettar olduğumu anlatamam. 14 yıl geçmesine rağmen halen ben başbelası onun yakasından düşmüyorum.Her seferinde düştüğüm durumlardan hiç ama hiç bıkmadan usanmadan o sihirli ellerini üzerimden çekmiyor.

Rahatlıkla söyliyebilirim ki hayatım boyunca bana yol gösteren yardım larını esirgemeyen Hocama çok çok teşekkür etmek istiyorum.kendisini arayarak teşklrimi ilettim ama rahatsızlık vermiyim meşguldür diye kısaca teşekkürler diyip kapattım telefonu.Samimiyetime inanın yazmaya devam ettikçe gözlerimden yaşlar süzülüyor .hocam Allah size hiç sıkıntı göstermesin banada Hakkı’nızı helal edin.size bu şekilde ulaşıp içimi dökmek istedim sizi çokkkkkkk seviyorummmm DR.Kenan COŞKUN"

- Dilek YAPICI Tümör Tedavisi"Bazen anlatmaya kelimeler yetmez ama kendinizi gerçekten bir an bile şüphe etmeden güvenle sihirli ellerine teslim edip ameliyat sonrası şükürle minnettar kalacağınız başarılara adını yazan, keşkeyi unutturan saygıdeğer insan."

- Selnur Güner Bel Fıtığı

  Bize Ulaşın!

  • Adresimiz

   Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. 35/A, Ataşehir/İstanbul

  • Telefon / WhatsApp

   +90 532 233 63 42

  • Email

   dr@drkenancoskun.com